LeGaQual2Do projekta prezentācija

Projekta LeGaQual2Do mērķis ir veicināt piekļuvi profesionālajai kvalifikācijai iegūstot izglītību cilvēkiem ar invaliditāti vai zemu kvalifikācijas līmeni ieviešot apmācību darba vietā, lai strādājot iegūtu kvalifikāciju.

Pielāgojot mācību programmas, pedegoģiskos palīginstrumentus un novērtēšanas metodes darba vietā, mērķa grupām tika izstrādāta jauna apmācības un sertifikācijas metode. Šī metode darbojas saskaņā ar Eiropas apmācību standartiem, kas balstīta uz ECVET principu, pārkvalifikācijai un pieaugušo izglītībai.

Profesionālā datubāze tika izveidota saskaņā ar ECVET metodi. Mācību rezultāti tiek apkopoti LeGaQual2Do datubāzē, kas ir prasmju atzīšanas līdzeklis, atbalstot un vadot apmācāmo uz sertifikāciju.

LeGaQual2Do cenšas ieviest apmācību protokolu un sertifikāciju darba vietā, kuras mērķis ir prasmju atzīšana un kvalifikācijas iegūšanas personām ar invaliditāti vai zemu kvalifikācijas līmeni. 

Pasākuma laikā tiks prezentēts LeGaQual2Do projekts, LeGaQual2do aplikācija un trīs izveidotās mācību programmas.

Pasākuma norises vieta: Gulbenes bibliotēkas konferenču zāle (2.stāvā), O.Kalpaka iela 60, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401

Pasākuma laiks: 2017.gada 23.februārī, ceturtdienā, no plkst. 9:30 – 14:00 

Pasākums notiks angļu valodā.

Aicinam piedalīties seminārā un lūdzu informēt par piedalīšanos rakstot info@austrumvidzeme.lv vai zvanot 29462624 Aijai Kalējai.